Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 "Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 305 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 8121 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 "Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7445 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2), 3) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15239062,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13651197,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37036,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 86109,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1464719,9 мың теңге;
2) шығындар – 15908498,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -204475,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 204475,2 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -502293,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 502293,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2018 жылға арналған Рудный қаласының жергілікті атқарушы органының резерв мөлшері 81570,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы
Р. Гилязутдинова
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2018 жылғы 21 қарашадағы
№ 305 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 187 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2018 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 187 "О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 21 ноября 2018 года № 305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 ноября 2018 года № 8121. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 187 "О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 7445, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2), 3) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15239062,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13651197,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 37036,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 86109,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1464719,9 тысячи тенге;
2) затраты – 15908498,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -204475,2 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 204475,2 тысячи тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -502293,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 502293,9 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2018 год в сумме 81570,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата
Р. Гилязутдинова
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
___________________________ З. Жигунова
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 ноября 2018 года № 305
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 187
Городской бюджет города Рудного на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы