Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 8182 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 938 204,0 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 563 301,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 023,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 95 292,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 234 587,4 мың теңге;
2) шығындар – 19 884 874,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -20 000,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -98 380,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 4 970,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 103 350,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – –828290,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 828290,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 08.02.2019 № 336 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.06.2019 № 376 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.08.2019 №394 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.11.2019 № 407 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.12.2019 № 414 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О городском бюджете города Рудного на 2019–2021 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 24 декабря 2018 года № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 декабря 2018 года № 8182. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 938 204,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 563 301,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 45 023,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 95 292,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 234 587,4 тысячи тенге;
2) затраты – 19 884 874,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -20 000,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -98 380,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 4 970,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 103 350,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –828290,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 828290,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 08.02.2019 № 336 (вводится в действие с 01.01.2019); от 07.06.2019 № 376 (вводится в действие с 01.01.2019); от 06.08.2019 № 394 (вводится в действие с 01.01.2019); от 15.11.2019 № 407 (вводится в действие с 01.01.2019); от 26.12.2019 № 414 (вводится в действие с 01.01.2019).

2. Рудный қаласының қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 2019 жылға – 182662,0 мың теңге, 2020 жылға – 179593,0 мың теңге, 2021 жылға – 180770,0 мың теңге құрайтыны көзделсін.
3. Қашар кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 2019 жылға – 0 теңге, 2020 жылға – 0 теңге, 2021 жылға – 0 теңге құрайтыны көзделсін.

2. Предусмотреть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, составляют на 2019 год – 182662,0 тысячи тенге, на 2020 год – 179593,0 тысячи тенге, на 2021 год – 180770,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Качар в городской бюджет города Рудного, составляют на 2019 год – 0 тенге, на 2020 год – 0 тенге, на 2021 год – 0 тенге.

4. 2019 жылға арналған Рудный қаласының жергілікті атқарушы органы резервінің мөлшері 33 063,8 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 26.12.2019 № 414 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019 жылға арналған Рудный қаласының қалалық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2019 год в сумме 33 063,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 26.12.2019 № 414 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить перечень бюджетных программ на 2019 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета города Рудного, согласно приложению 4.

6. 2019 жылға арналған Горняцк кентінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында трансферттерді бөлу 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 313 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2019 жылға арналған қалалық бюджеті

6. Утвердить перечень бюджетных программ посҰлка Горняцкий на 2019 год согласно приложению 5.
7. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между городами районного значения, селами, поселками, сельскими округами на 2019 год согласно приложению 6.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2018 года № 313
Городской бюджет города Рудного на 2019 год