Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 195 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 240 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 мамырда № 7749 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 195 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7470 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51794,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18494,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33300,0 мың теңге;
2) шығындар – 51794,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2018 жылға арналған Лисаков қаласы Октябрь кентінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Октябрь кентінде саябақты абаттандыруға 23000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХІІ сессияның төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
И. Неявко
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Ш. Бекмухамедова
КЕЛІСІЛДІ
Октябрь кентінің әкімі
____________ Б. Камелов
Мәслихаттың
2018 жылғы 26 сәуірдегі
№ 240 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 195 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменения и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 195 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 26 апреля 2018 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 мая 2018 года № 7749. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 195 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7470, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 51794,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18494,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 33300,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51794,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на благоустройство парка в поселке Октябрьский в сумме 23000,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХII сессии А. Демисенов
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата И. Неявко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
____________ Ш. Бекмухамедова
СОГЛАСОВАНО
Аким поселка Октябрьский
____________ Б. Камелов
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 апреля 2018 года № 240
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2017 года № 195
Бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы