Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 195 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі № 259 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 шілдеде № 7984 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 195 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7470 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52678,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18494,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34184,0 мың теңге;
2) шығындар – 52678,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-2-тармағымен толықтырылсын:
"2-2. 2018 жылға арналған Лисаков қаласы Октябрь кентінің бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Октябрь кентінде жол белгілерін дайындауға 877,0 мың теңге сомасында;
автобус бағдарларының кестесімен тақтайшаларды дайындауға 7,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Д. Мироненко
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Шалдыбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Ш. Бекмухамедова
2018 жылғы "10" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
Октябрь кентінің әкімі
_____________ Б. Камелов
2018 жылғы "10" шілде
Мәслихаттың
2018 жылғы 10 шілдегі
№ 259 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 195 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10 июля 2018 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 июля 2018 года № 7984. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 195 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7470, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 52678,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18494,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 34184,0 тысячи тенге;
2) затраты – 52678,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного (города областного значения) бюджета, в том числе:
на изготовление дорожных знаков в поселке Октябрьский в сумме 877,0 тысяч тенге;
на изготовление табличек с расписанием автобусных маршрутов в сумме 7,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии Д. Мироненко
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
___________ Ш. Бекмухамедова
"10" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким поселка Октябрьский
______________ Б. Камелов
"10" июля 2018 года
Приложение
к решению маслихата
от 10 июля 2018 года
№ 259
Приложение 1
к решению маслихата