Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 "Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 16 тамыздағы № 273 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қыркүйекте № 8027 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 "Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7455 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5083681,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2178427,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22901,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 32152,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2850201,9 мың теңге;
2) шығындар – 5202033,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 31760,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31760,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 86591,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86591,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2018 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Шалдыбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Ш. Бекмухамедова
2018 жылғы "16" тамыз
Мәслихаттың
2018 жылғы 16 тамыздағы
№ 273 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Лисаковска на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 16 августа 2018 года № 273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 сентября 2018 года № 8027. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Лисаковска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7455, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5083681,9 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2178427,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22901,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 32152,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2850201,9 тысяча тенге;
2) затраты – 5202033,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 31760,6 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 31760,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86591,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86591,0 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что резерв акимата города Лисаковска на 2018 год составляет 0,0 тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии А. Демисенов
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
___________ Ш. Бекмухамедова
"16" августа 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 августа 2018 года
№ 273
Приложение 1
к решению маслихата