Лисаков қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 299 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 8200 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 2-бабының 4-тармағына, 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5680941,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2280796,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16592,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 27014,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3356539,9 мың теңге;
2) шығындар – 5709537,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86793,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 111900,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 115388,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 115388,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 18.11.2019 № 365 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете города Лисаковска на 2019-2021 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 декабря 2018 года № 8200. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 2, статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5680941,9 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2280796,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16592,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27014,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3356539,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5709537,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 86793,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 111900,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -115388,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 115388,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 18.11.2019 № 365 (вводится в действие с 01.01.2019).

2. Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 798763,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 10745,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету города Лисаковска, составляет 798763,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что на 2019 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Лисаковска в областной бюджет установлен в сумме 0,0 тенге.
4. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2019 год предусмотрен объем субвенций, предаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский, в сумме 10745,0 тысяч тенге.

5. 2019 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 10053,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
қала аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерв – 5000,0 мың теңге;
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві – 5053,0 мың теңге.
6. Лисаков қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2019 год в сумме 10053,0 тысячи тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города – 5000,0 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа города на неотложные затраты – 5053,0 тысячи тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Лисаковска на 2019 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 299 шешіміне
4-қосымша
Лисаков қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

от 25 декабря 2018 года
№ 299
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Лисаковска на 2019 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь