Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 134 "Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 17 тамыздағы № 192 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қыркүйекте № 8025 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 134 "Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7447 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2239879,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 511073,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3911,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 639,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1724256,3 мың теңге;
2) шығындар – 2248440,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 69077,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86580,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17503,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 77638,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77638,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Оразбаева
Алтынсарин аудандық мәслихатының хатшысы Б. Есмұханов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Е. Павлюк
2018 жылғы 17 тамыз
Мәслихаттың
2018 жылғы 17 тамыздағы
№ 192 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 134 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17 августа 2018 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 сентября 2018 года № 8025
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 134 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7447, опубликовано 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2239879,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 511073,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3911,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 639,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1724256,3 тысяча тенге;
2) затраты – 2248440,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 69077,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86580,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17503,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 77638,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77638,6 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Уразбаева
Секретарь Алтынсаринского районного маслихата Б. Есмуханов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
_____________________ Е. Павлюк
17 августа 2018 года
Приложение
к решению маслихата
от 17 августа 2018 года
№ 192
Приложение 1
к решению маслихата