Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 180 "Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 195 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 7600 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 180 "Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7467 тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 286881,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14946,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 209,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 271726,0 мың теңге;
2) шығындар – 286881,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы Б. Дәуітбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ
Амангелді ауданы Амангелді ауылдық
округінің әкімі
_____________________ Б. Тулегенов
КЕЛІСІЛДІ
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________________ М. Сакетов
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 ақпандағы
№ 195 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 180 шешіміне 1-қосымша
Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I
І. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 180 "О бюджете Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 28 февраля 2018 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 марта 2018 года № 7600. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 180 "О бюджете Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7467, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 286881,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14946,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 209,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 271726,0 тысяч тенге;
2) затраты – 286881,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии Б. Дауитбаев
Секретарь районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Амангельдинского сельского округа
Амангельдинского района
_________________________ Б. Тулегенов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Амангельдинского района"
_______________________________ М. Сакетов
Приложение
к решению маслихата
от 28 февраля 2018 года № 195
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 180
Бюджет Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы