2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 маусымдағы № 60 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 7849 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған Амангелді ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасынмен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Өтегенов
Әкімдіктің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 5 июня 2018 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2018 года № 7849. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Амангельдинского района на 2018 год, согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Амангельдинского района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Утегенов
Приложение
к постановлению акимата

2018 жылғы "5" маусымдағы
№ 60 қаулысына
қосымша
2018 жылға арналған Амангелді ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысың мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60

от "5" июня 2018 года
№ 60
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в дошкольных организациях образования Амангельдинского района на 2018 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организциях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Амангельдинский район село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Балдырган" государственного учреждения "Аппарата акима Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района"
60

29903
3 жасқа дейін – 4000
3 жастан 5 жасқа дейін - 5400
2
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қаламқас" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
29903
3 жасқа дейін – 4000
3 жастан 5 жасқа дейін - 5400
3
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жұпар" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
29903
3 жасқа дейін – 4000
3 жастан 5 жасқа дейін - 5400
4
Амангелді ауданы Үрпек ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің эстетикалық бағыттағы Жаңаауыл жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын шағын-орталық
12
28460
3 жастан 5 жасқа дейін - 3500
5
Амангелді ауданы Амантоғай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын шағын-орталық
25
28460
3 жастан 5 жасқа дейін - 3500
6
Амангелді ауданы Байғабыл ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің А. Нұрманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын шағын-орталық
25
28460
3 жастан 5 жасқа дейін - 3500
7
Амангелді ауданы Жалдама ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын шағын-орталық
20
28460
3 жастан 5 жасқа дейін - 3500
8
Амангелді ауданы Ақсай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын шағын-орталық
25
28460
3 жастан 5 жасқа дейін - 3500
9
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Н. Мейірманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын шағын-орталық
25
28460
3 жастан 5 жасқа дейін - 3500
10
Амангелді ауданы Ұштоғай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Рассвет жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын шағын-орталық
15
28460
3 жастан 5 жасқа дейін - 3500
11
Амангелді ауданы Құмкешу ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын шағын-орталық
25
28460
3 жастан 5 жасқа дейін - 3500

29903
до 3-х лет – 4000
от 3 до 5 лет - 5400
2
Амангельдинский район село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Каламкас" государственного учреждения "Аппарата акима Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района"
140
29903
до 3-х лет – 4000
от 3 до 5 лет - 5400
3
Амангельдинский район село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Жупар" государственного учреждения "Аппарата акима Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района"
100
29903
до 3-х лет – 4000
от 3 до 5 лет - 5400
4
Амангельдинский район село Урпек
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Жанааульская средняя общеобразовательная школа эстетического направления отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
28460
от 3 до 5 лет - 3500
5
Амангельдинский район село Амантогай
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Амантогайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
28460
от 3 до 5 лет - 3500
6
Амангельдинский район село Байгабыл
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени А. Нурманова отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
28460
от 3 до 5 лет - 3500
7
Амангельдинский район село Жалдама
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Жалдаминская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
20
28460
от 3 до 5 лет - 3500
8
Амангельдинский район село Аксай
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Буйректальская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
28460
от 3 до 5 лет - 3500
9
Амангельдинский район село Амангельды
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени Н. Мейирманова отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
28460
от 3 до 5 лет - 3500
10
Амангельдинский район село Уштогай
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Рассветская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
15
28460
от 3 до 5 лет - 3500
11
Амангельдинский рйон село Кумкешу
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Кумкешуская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
28460
от 3 до 5 лет - 3500