Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 266 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8212 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 181 348,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 901,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 223,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 165 224,0 мың теңге;
2) шығындар – 182 199,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 28 декабря 2018 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8212. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 181 348,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 15 901,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 223,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала– 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 165 224,0 тысячи тенге;
2) затраты – 182 199,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 581,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 581,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 29.05.2019 № 298 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -581,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 581,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29.05.2019 № 298 (вводится в действие с 01.01.2019).