Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 155 "Әулиекөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 171 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 ақпанда № 7513 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104 және 106-баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 155 "Әулиекөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7443 тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4590923,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 832990, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26634,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3727099,0 мың теңге;
2) шығындар – 4651839,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 208154,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 234488,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26334,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -269070,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269070,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 1) және 8) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 25377,0 мың теңге сомасында;
8) аудандық маңызы бар 0-34 километр "Көктал ауылының кіреберісі" автомобиль жолының ағымды жөндеуіне 120000,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) аудандық маңызы бар 0-15 километр "Құсмұрын станциясының кіреберісі" автомобиль жолының орташа жөндеуіне 211417,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде 2017 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 14,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 155 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 февраля 2018 года № 7513. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 155 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7443, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4590923,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 832990,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26634,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3727099,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4651839,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 208154,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 234488,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26334,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -269070,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269070,1 тысяча тенге.";
подпункты 1) и 8) пункта 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 25377,0 тысяч тенге;
8) текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъезд к селу Коктал" 0-34 км в сумме 120000,0 тысяч тенге;";
дополнить пункт 5 указанного решения подпунктом 10) следующего содержания:
"10) средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъезд к станции Кушмурун" 0-15 км в сумме 211417,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год возврат, неиспользованных (недоиспользованных) в 2017 году целевых трансфертов в сумме 14,2 тысячи тенге.";