Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 155 "Әулиекөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 23 шілдедегі № 222 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 тамызда № 8002 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 155 "Әулиекөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7443 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 529 914,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 832 990, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26 634,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша –4 666 090,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 590 830,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 208 154,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 234 488,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 334,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -269 070,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269 070,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) қосымша білім беретін педагогтарға жалақы 771,8 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 560 555,6 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он бірінші сессияның төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Т. И. Печникова

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 155 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 июля 2018 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 августа 2018 года № 8002. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 155 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7443, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 529 914,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 832 990,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26 634,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 666 090,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 590 830,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 208 154,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 234 488,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 334,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 269 070,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269 070,1 тысяча тенге.";
дополнить пункт 5 указанного решения подпунктом 15) следующего содержания:
"15) заработную плату педагогам дополнительного образования в сумме 771,8 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 560 555,6 тысяч тенге;";
приложение 1, 2 и 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель одиннадцатой сессии,
секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
______________ Т. И. Печникова