Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 155 "Әулиекөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 қыркүйектегі № 230 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қазанда № 8072 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 155 "Әулиекөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7443 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5546914,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 849990, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26634,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4666090,0 мың теңге;
2) шығындар – 5607830,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 208154,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 234488,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26334,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -269070,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269070,1 мың теңге.";
көрсетілген шешім 8-2-тармағымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"8-2. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке аударуға жататын бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар төлеу жөнінде 44,6 мың теңге сомасында борышқа қызмет көрсету көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Т. Оразов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Т.И. Печникова
Мәслихаттың
2018 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 230 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 155 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 155 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 сентября 2018 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 октября 2018 года № 8072. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 155 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7443, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5546914,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 849990,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26634,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4666090,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5607830,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 208154,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 234488,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26334,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -269070,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269070,1 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год обслуживание долга по выплате вознаграждений по бюджетным кредитам, подлежащих перечислению в областной бюджет в сумме 44,6 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии Т. Оразов
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
__________________ Т.И. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 сентября 2018 года № 230
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 155
Районный бюджет Аулиекольского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы