Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 163 "Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 238 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 8138 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 163 "Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7456 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 216 604,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 55 732, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 268,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 160 604,3 мың теңге;
2) шығындар – 216 604,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1), 2) және 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Әулиекөл ауылының С. Қарабалуан батыр көшесінен Баймағамбетов көшесінің соңына дейінгі шекараларда, жалпы арақашықтығы - 2,6 шақырым Баймағамбетов көшесі автомобиль жолы учаскесінің орташа жөндеуі 38 458,6 мың теңге сомасында;
2) Әулиекөл ауылының Озерная көшесінен Астана көшесіне дейінгі шекараларда, жалпы арақашықтығы - 2 шақырым С. Қарабалуан көшесі автомобиль жолы учаскесінің орташа жөндеуі 28 490,6 мың теңге сомасында;
3) Әулиекөл ауылының Сұлтан Еркембаев көшесінің автомобиль жолының, Байтұрсынов көшесі- М-36 тас жолы шекараларындағы орташа жөндеуі 53 879,9 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2018 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен кенттер ішіндегі жолдардың орташа жөндеуіне 38 576,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 8- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 163 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 ноября 2018 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 ноября 2018 года № 8138
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 163 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7456, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 216 604,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 55 732,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 268,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 160 604,3 тысячи тенге;
2) затраты – 216 604,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) и 3) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) средний ремонт участка автомобильной дороги улицы Баймагамбетова села Аулиеколь, в границах от улицы С. Карабалуан батыра до конца улицы Баймагамбетова, общей протяженностью – 2,6 километр в сумме 38 458,6 тысяч тенге;
2) средний ремонт участка автомобильной дороги улицы С. Карабалуан батыра села Аулиеколь, в границах от улицы Озерная до улицы Астана, общей протяженностью – 2 километр в сумме 28 490,6 тысяч тенге;
3) средний ремонт автомобильной дороги улицы Султана Еркембаева в границах улицы Байтурсынова – трассы М-36 в селе Аулиеколь в сумме 53 879,9 тысяч тенге.";
пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2018 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на средний ремонт внутрипоселковых дорог в сумме 38 576,2 тысячи тенге.".
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:

"8. Диев ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 233,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 690, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 57,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 8 486,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 233,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2018 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен жаңадан енгізілетін штат бірлігін ұстауға 301,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10 және 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы И. Гучигов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Т. Печникова

"8. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 233,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 690,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 57,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 486,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 233,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа на 2018 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на содержание вновь вводимой штатной единицы в сумме 301,0 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 10 и 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии И. Гучигов
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Аулиекольского района"
_____________ Т. Печникова