Денисов ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 5 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 7588 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 02.03.2020 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес Денисов ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Денисов ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Денисов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімінің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшермесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын Денисов ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ
Денисов аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
___________ И. Важничая
Әкімнің
2018 жылғы 19 ақпандағы
№ 5 шешіміне қосымша
Денисов ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 318 сайлау учаскесі
Покровка ауылының шекараларында.
№ 319 сайлау учаскесі
Досовка ауылының шекараларында.
№ 320 сайлау учаскесі
Фрунзенское ауылының шекараларында, көшелер: Степная, Пролетарская, Больничная, Комсомольская, Октябрьская, Строительная, Гагарин, Целинная, Первомайский тұйық көшесі, Клубный тұйық көшесі, Стадионная, Фрунзенская 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 38А, 40А, 42А, 44А, 46А, 48, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
№ 321 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Денисовского района
Решение акима Денисовского района Костанайской области от 19 февраля 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 марта 2018 года № 7588. Утратило силу решением акима Денисовского района Костанайской области от 2 марта 2020 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Денисовского района Костанайской области от 02.03.2020 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Денисовского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Денисовского района согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Денисовского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района Б. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Денисовской районной
избирательной комиссии
_____________________ И. Важничая
Приложение
к решению акима
от 19 февраля 2018 года № 5
Избирательные участки на территории Денисовского района
Избирательный участок № 318
В границах села Покровка.
Избирательный участок № 319
В границах села Досовка.
Избирательный участок № 320
В границах села Фрунзенское, улицы: Степная, Пролетарская, Больничная, Комсомольская, Октябрьская, Строительная, Гагарина, Целинная, переулок Первомайский, переулок Клубный, Стадионная, Фрунзенская 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 38А, 40А, 42А, 44А, 46А, 48, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Избирательный участок № 321

Фрунзенское ауылының шекараларында, көшелер: Приаятская, Майская, Молодежная, Новая, Фрунзенская 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46.
№ 322 сайлау учаскесі
Красноармейское, Тавриченка ауылдарының шекараларында.
№ 323 сайлау учаскесі
Кочержиновка ауылының шекараларында.
№ 325 сайлау учаскесі
Әйет ауылының шекараларында.
№ 326 сайлау учаскесі
Ақсу ауылының шекараларында.
№ 329 сайлау учаскесі
Заәйет ауылының шекараларында.
№ 330 сайлау учаскесі
Алшан ауылының шекараларында.
№ 331 сайлау учаскесі
Қараоба ауылының шекараларында.
№ 332 сайлау учаскесі
Свердловка, Приречное ауылдарының шекараларында.
№ 334 сайлау учаскесі
Подгорное ауылының шекараларында.
№ 335 сайлау учаскесі
Аршалы ауылының шекараларында.
№ 336 сайлау учаскесі
Георгиевка ауылының шекараларында.
№ 338 сайлау учаскесі
Набережное ауылының шекараларында.
№ 339 сайлау учаскесі
Приреченка ауылының шекараларында.
№ 340 сайлау учаскесі
Окраинка ауылының шекараларында.
№ 341 сайлау учаскесі
Комаровка ауылының шекараларында.
№ 342 сайлау учаскесі
Антоновка, Шыбынды ауылдарының шекараларында.
№ 343 сайлау учаскесі
Қырым ауылының шекараларында.
№ 344 сайлау учаскесі
Озерное ауылының шекараларында.
№ 345 сайлау учаскесі
Перелески ауылының шекараларында.
№ 346 сайлау учаскесі
Перелески станциясының шекараларында.
№ 347 сайлау учаскесі
Жалтыркөл ауылының шекараларында.
№ 348 сайлау учаскесі
Архангельск ауылының шекараларында.
№ 349 сайлау учаскесі
Денисовка ауылының шекараларында, көшелер: Красных партизан 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105; Советская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Чапаев 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114; Строительная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 20, 21, 23, 24; 50 лет Октября 1, 2, 2А, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 58, 59, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110; Калинин 2, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 64, 66, 68А, 69, 70, 70А, 72А, 74; Амангелді 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 36, 38; Октябрьская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11А, 11Б, 12, 12А, 13, 14, 16; Ленин 3, 3А, 5, 6, 7, 9, 10, 26, 28, 30, 31, 33; Нурпеисов 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 38, 38А, 40; Горький 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 23; Пушкин 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Комсомольская 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А,13, 13А, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 30; Базарная 1, 3, 7, 8, 14, 16, 18, 20; Мельничная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30.
№ 350 сайлау учаскесі

В границах села Фрунзенское, улицы: Приаятская, Майская, Молодежная, Новая, Фрунзенская 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46.
Избирательный участок № 322
В границах сел Красноармейское, Тавриченка.
Избирательный участок № 323
В границах села Кочержиновка.
Избирательный участок № 325
В границах села Аятское.
Избирательный участок № 326
В границах села Аксу.
Избирательный участок № 329
В границах села Зааятское.
Избирательный участок № 330
В границах села Алчановка.
Избирательный участок № 331
В границах села Караоба.
Избирательный участок № 332
В границах сел Свердловка, Приречное.
Избирательный участок № 334
В границах села Подгорное.
Избирательный участок № 335
В границах села Аршалы
Избирательный участок № 336
В границах села Георгиевка.
Избирательный участок № 338
В границах села Набережное.
Избирательный участок № 339
В границах села Приреченка.
Избирательный участок № 340
В границах села Окраинка.
Избирательный участок № 341
В границах села Комаровка
Избирательный участок № 342
В границах сел Антоновка, Чебендовка.
Избирательный участок № 343
В границах села Крымское.
Избирательный участок № 344
В границах села Озерное.
Избирательный участок № 345
В границах села Перелески.
Избирательный участок № 346
В границах станции Перелески.
Избирательный участок № 347
В границах села Жалтырколь.
Избирательный участок № 348
В границах села Архангельское.
Избирательный участок № 349
В границах села Денисовка, улицы: Красных партизан 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105; Советская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Чапаева 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114; Строительная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 20, 21, 23, 24; 50 лет Октября 1, 2, 2А, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 58, 59, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110; Калинина 2, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 64, 66, 68А, 69, 70, 70А, 72А, 74; Амангельды 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 36, 38; Октябрьская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11А, 11Б,12, 12А, 13, 14, 16; Ленина 3, 3А, 5, 6, 7, 9, 10, 26, 28, 30, 31, 33; Нурпеисова 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 38, 38А, 40; Горького 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 23; Пушкина 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Комсомольская 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А,13, 13А, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 30; Базарная 1, 3, 7, 8, 14, 16, 18, 20; Мельничная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28,30.
Избирательный участок № 350

Денисовка ауылының шекараларында, көшелер: Красных партизан 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60; Целинная 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Элеваторная 2, 4, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25; Амангелді 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 62; Октябрьская 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30, 32; Ленин 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43А, 44, 46, 47; Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7А, 8, 8А, 8Б, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36; Нурпеисов 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56; Горький 24, 25, 26, 27, 28, 29; Мельничная 32, 36, 38, 38А, 40, 40А, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Сельхозтехника 1, 2, 3, 4.
№ 351 сайлау учаскесі
Денисовка ауылының шекараларында, көшелер: Полевая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Молодежная 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 16; Маслозаводская 1, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Гагарин 1, 5, 7, 8, 9, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Титов 4, 5, 6, 10, 12, 23, 23А, 24, 25, 28; Терешкова 3, 4, 15А, 16, 20; Заречная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Первомайская 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Королев 1, 2, 3, 4, 5, 7; Калинин 75, 75А, 76, 77, 77А, 78, 78А, 79, 79А, 80, 80А, 81, 81А, 83А, 87, 90; 50 лет Октября 71А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Целинная 67Б; Элеваторная 58, 60, 60А, 62, 62А, 64; Кавказская 34, 38, 40, 41Б, 41В, 42, 43, 45, 47, 49, 51; Фестивальная 27, 29, 31, 33, 35, 36А, 38А, 40, 42, 44; Патриса Лумумба 44, 44А, 44Б, 44В, 44Г, 46, 46А, 46Б, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59; Дорожная 12А, 12В, 12Д, 12Е, 16А, 18, 18А, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 28А; Красных партизан 104.
№ 352 сайлау учаскесі
Денисовка ауылының шекараларында, көшелер: Новая 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 44А, 45, 45А, 46, 46А, 47, 47А, 49, 50, 52, 53, 54, 54А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71; Степная 6; Нефтебаза 2, 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 15; Денисовка станциясы 2, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 101.
№ 353 сайлау учаскесі
Некрасовка ауылының шекараларында.
№ 354 сайлау учаскесі
Гришенка ауылының шекараларында.
№ 357 сайлау учаскесі
Глебовка ауылының шекараларында.
№ 358 сайлау учаскесі
Денисовка ауылының шекараларында, Маслозаводская көшесі, 21.
№ 359 сайлау учаскесі

В границах села Денисовка, улицы: Красных партизан 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60; Целинная 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Элеваторная 2, 4, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25; Амангельды 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 62; Октябрьская 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30,32; Ленина 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43А, 44, 46, 47; Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7А, 8, 8А, 8Б, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36; Нурпеисова 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 52, 54, 56; Горького 24, 25, 26, 27, 28, 29; Мельничная 32, 36, 38, 38А, 40, 40А, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Сельхозтехника 1, 2, 3, 4.
Избирательный участок № 351
В границах села Денисовка, улицы: Полевая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Молодежная 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 16; Маслозаводская 1, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Гагарина 1, 5, 7, 8, 9, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Титова 4, 5, 6, 10, 12, 23, 23А, 24, 25, 28; Терешковой 3, 4, 15А, 16, 20; Заречная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Первомайская 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Королева 1, 2, 3, 4, 5, 7; Калинина 75, 75А, 76, 77, 77А, 78, 78А, 79, 79А, 80, 80А, 81, 81А, 83А, 87, 90; 50 лет Октября 71 А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Целинная 67Б; Элеваторная 58, 60, 60А, 62, 62А, 64; Кавказская 34, 38, 40, 41Б, 41В, 42, 43, 45, 47, 49, 51; Фестивальная 27, 29, 31, 33, 35, 36А, 38А, 40, 42, 44; Патриса Лумумбы 44, 44А, 44Б, 44В, 44Г, 46, 46А, 46Б, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59; Дорожная 12А, 12В, 12Д, 12Е, 16А, 18, 18А, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 28А; Красных партизан 104.
Избирательный участок № 352
В границах села Денисовка, улицы: Новая 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 44А, 45, 45А, 46, 46А, 47, 47А, 49, 50, 52, 53, 54, 54А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71; Степная 6; Нефтебаза 2, 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 15; станция Денисовка 2, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 101.
Избирательный участок № 353
В границах села Некрасовка.
Избирательный участок № 354
В границах села Гришенка.
Избирательный участок № 357
В границах сел Глебовка.
Избирательный участок № 358
В границах села Денисовка, улица Маслозаводская 21.
Избирательный участок № 359

Денисовка ауылының шекараларында, көшелер: Красных партизан 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102; Целинная 26, 28, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А; Рабочая 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Элеваторная 16, 18, 20, 22, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42А, 45, 47, 48, 49, 50, 54, 56; Кавказская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А; Фестивальная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38; Патрис Лумумба 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 42А; Дорожная 2, 3, 3А, 4, 4А, 6, 8, 10, 10А, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 14А, 16; Маслозаводская 2, 2А, 2Б, 2Г, 6, 8, 10, 14; Пушкин 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; Мельничная 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Комсомольская 21, 23, 25, 27, 30А, 32, 34, 36, 38; Базарная 9, 9А, 11, 11А, 13, 20А, 22, 24, 26; ДЭУ-239 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Подстанция 1,3.

В границах села Денисовка, улицы: Красных партизан 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102; Целинная 26, 28, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А; Рабочая 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Элеваторная 16, 18, 20, 22, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42А, 45, 47, 48, 49, 50, 54, 56; Кавказская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А; Фестивальная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38; Патриса Лумумбы 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 42А; Дорожная 2, 3, 3А, 4, 4А, 6, 8, 10, 10А, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 14А, 16; Маслозаводская 2, 2А, 2Б, 2Г, 6, 8, 10, 14; Пушкина 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; Мельничная 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Комсомольская 21, 23, 25, 27, 30А, 32, 34, 36, 38; Базарная 9, 9А, 11, 11А, 13, 20А, 22, 24, 26; ДЭУ-239 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Подстанция 1, 3.