Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 222 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 8049 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 13.04.2022 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексі 509-бабының 5-тармағына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрайымы К. Амантаева
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 4 сентября 2018 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 сентября 2018 года № 8049. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 13 апреля 2022 года № 26
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 13.04.2022 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в десять раз.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
районного маслихата К. Амантаева
Секретарь Денисовского районного маслихата А. Мурзабаев