Жангелдин ауданы Торғай ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 211 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8208 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин ауданы Торғай ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78318,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 70518,0 мың теңге;
2) шығындар – 82194,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;

О бюджете села Торгай Джангельдинского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 27 декабря 2018 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8208. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Торгай Джангельдинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 78318,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 7800,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 70518,0 тысяч тенге;
2) затраты – 82194,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3876,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3876,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 09.07.2019 № 243 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Торғай ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі – 44394,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3876,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3876,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 09.07.2019 № 243 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете села Торгай на 2019 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 44394,0 тысяч тенге.