Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 173 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 190 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 7615 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 173 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7459 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 359305 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 148723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5555 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 205027 мың теңге;
2) шығындар – 359305 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2018 жылға Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетінде аудандық бюджетінен мақсатты ағымдағы трансферттер қарастырылды, оның ішінде:
1. 21402 мың теңгеге - Ленин көшесінің қиылысындағы Алтынсарин көшесінің қиылысының шеқарасына дейін Комаров көшесіндегі автомобиль жолының орташа жөндеу (жалпы қашықтық көлік жүретін бөлігінің – 460 метр.);
2. 58598 мың теңгеге – "Айнабұлақ" шағын ауданындағы автомобиль жолының орташа жөндеу (жалпы қашықтық көлік жүретін бөлігінің - 1983 метр) ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Жмаева
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Кабиев
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысының орынбасары
_____________________ Ж. Байжанова
КЕЛІСІЛДІ
Жітіқара ауданы Жітіқара
қаласының әкімі
__________ К. Акжигитов
Мәслихаттың
2018 жылғы 5 наурыздағы
№ 190 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 173 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Табыс

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 173 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 марта 2018 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 марта 2018 года № 7615. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 173 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7459, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 359305 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 148723 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5555 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 205027 тысяч тенге;
2) затраты – 359305 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе:
1. 21402 тысячи тенге - средний ремонт автомобильной дороги по улице Комарова в границах от пересечения с улицей Ленина до пересечения с улицей Алтынсарина (общая протяженность проезжей части – 460 метров);
2. 58598 тысяч тенге - средний ремонт автомобильной дороги микрорайона "Айнабулак" (общая протяженность проезжей части – 1983 метра).".
приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т. Жмаева
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
А. Кабиев
СОГЛАСОВАНО
Заместитель руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
__________________ Ж. Байжанова
СОГЛАСОВАНО
Аким города Житикара
Житикаринского района
________ К. Акжигитов
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 марта 2018 года № 190
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 173
Бюджет города Житикара Житикаринского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы