Мәслихаттың 2017 жылғы 31 қазандағы № 155 "Жітіқара ауданында 2017-2018 жылдар кезеңіне арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 232 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қыркүйекте № 8052 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 31 қазандағы № 155 "Жітіқара ауданында 2017-2018 жылдар кезеңіне арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7336 тіркелген, 2017 жылғы 6 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
ауыл шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндеттерін атқарушы
____________________ Д. Айжаров
2018 жылғы 10 қыркүйек
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________________ Н. Кушербаев
2018 жылғы 10 қыркүйек

О признании утратившим силу решения маслихата от 31 октября 2017 года № 155 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Житикаринском районе на период 2017-2018 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10 сентября 2018 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 сентября 2018 года № 8052
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 31 октября 2017 года № 155 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Житикаринском районе на период 2017-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7336, опубликовано 6 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства акимата
Житикаринского района"
________________ Д. Айжаров
10 сентября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений акимата
Житикаринского района"
_____________________ Н. Кушербаев
10 сентября 2018 года