Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 131 "Қамысты ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 150 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 ақпанда № 7537 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 131 "Қамысты ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7448 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2343268,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 707011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4461,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 750,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1631046,0 мың теңге;
2) шығындар – 2367303,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10716,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21645,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10929,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34751,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34751,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 10921,0 мың теңге сомасында;
2) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарын өтеуге 1266,0 мың теңге сомасында;
3) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде, мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 6726,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете Камыстинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 февраля 2018 года № 7537. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете Камыстинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7448, опубликовано 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2343268,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 707011,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4461,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 750,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1631046,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2367303,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10716,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21645,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10929,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34751,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34751,5 тысяча тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 10921,0 тысяча тенге;
2) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 1266,0 тысяч тенге;
3) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 6726,0 тысяч тенге;

4) әкімшілік шекараларды орнатуға және қазып салуға 2889,0 мың теңге сомасында;
5) елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге 12710,0 мың теңге сомасында;
6) инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3168,0 мың теңге сомасында;
7) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 3088,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Айтмагамбетова
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Кстаубаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ К. Нуржанова
Мәслихаттың
2018 жылғы 15 ақпандағы
№ 150 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 131 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

4) установление и пропашку административных границ 2889,0 тысяч тенге;
5) разработку генеральных планов населенных пунктов в сумме 12710,0 тысяч тенге;
6) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3168,0 тысяч тенге;
7) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 3088,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Айтмагамбетова
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
С. Кстаубаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
____________________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 февраля 2018 года № 150
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2017 года № 131
Районный бюджет Камыстинского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

16521,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10348,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6173,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
88656,0
1
Ауыл шаруашылығы
72402,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19228,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19228,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
53174,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13325,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1386,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1213,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
36674,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
576,0
6
Жер қатынастары
8725,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8725,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8725,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
7529,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7529,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7529,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9958,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9958,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9958,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9958,0
12
Көлiк және коммуникация
32556,0
1
Автомобиль көлiгi
32556,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3244,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3244,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

16521,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10348,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6173,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
88656,0
1
Сельское хозяйство
72402,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19228,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19228,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
53174,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13325,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1386,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1213,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36674,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
576,0
6
Земельные отношения
8725,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8725,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8725,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7529,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7529,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7529,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9958,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9958,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9958,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9958,0
12
Транспорт и коммуникации
32556,0
1
Автомобильный транспорт
32556,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3244,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3244,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)