Мәслихаттың 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 144 "Қамысты ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 шілдедегі № 182 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 шілдеде № 7997 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 144 "Қамысты ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7485 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Козлов
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қамысты ауданы әкімдігінің
ауыл шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ С. Сейдалин
2018 жылғы "18" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қамысты ауданының
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______ У. Бекмухамедов
2018 жылғы "18" шілде

О признании утратившим силу решения маслихата от 27 декабря 2017 года № 144 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Камыстинскому району на 2018-2019 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 18 июля 2018 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 июля 2018 года № 7997
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 27 декабря 2017 года № 144 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Камыстинскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7485, опубликовано 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Козлов
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства акимата Камыстинского
района"
__________________ С. Сейдалин
"18" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Камыстинского района"
_______________ У. Бекмухамедов
"18" июля 2018 года