Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 141 "Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 13 қарашадағы № 199 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қарашада № 8093 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 141 "Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7449 болып тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 97677,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21097,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 921,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 75659,5 мың теңге;
2) шығындар – 99416,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1739,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1739,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрғасы А. Ахметжанов
Қамысты
аудандық мәслихатының хатшысы
С. Кстаубаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ К. Нуржанова
Мәслихаттың
2018 жылғы 13 қарашадағы
№ 199 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 141 шешіміне 1- қосымша
Қамысты ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

"О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 141 "О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 13 ноября 2018 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 ноября 2018 года № 8093
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 141 "О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7449, опубликовано от 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 97677,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21097,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 921,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 75659,5 тысяч тенге;
2) затраты – 99416,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1739,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1739,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Ахметжанов
Секретарь
Камыстинского районного маслихата
С. Кстаубаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
_______________ К. Нуржанова
Приложение
к решению маслихата
от 13 ноября 2018 года № 199
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 141
Бюджет Камыстинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы