Қамысты ауданы әкімінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 4 "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2018 жылғы 15 қарашадағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қарашада № 8100 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 03.04.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша Қамысты ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы әкімінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 4 "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7227 тіркелген, 2017 жылғы 11 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауданының әкімі Ғ. Бекмұхамедов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қамысты аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
___________________ А. Мақаева

О внесении изменения в решение акима Камыстинского района от 11 сентября 2017 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района"
Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 15 ноября 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 ноября 2018 года № 8100. Утратило силу решением акима Камыстинского района Костанайской области от 3 апреля 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Камыстинского района Костанайской области от 03.04.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией аким Камыстинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Камыстинского района от 11 сентября 2017 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7227, опубликовано 11 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Камыстинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района Г. Бекмухамедов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Камыстинской
районной территориальной
избирательной комиссии
_______________ А. Макаева

7. № 403 сайлау учаскесі
Шекараларында: Свободное ауылы.
8. № 404 сайлау учаскесі
Шекараларында: Талдыкөл ауылы.
9. № 405 сайлау учаскесі
Шекараларында: Орқаш ауылы.
10. № 406 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алтынсарин ауылы.
11. № 407 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қарабатыр ауылы.
12. № 408 сайлау учаскесі
Шекаларында: Аралкөл ауылы.
13. № 409 сайлау учаскесі
Шекараларында: Бестөбе ауылы.
14. № 411 сайлау учаскесі
Шекараларында: Фрунзе ауылы.
15. № 413 сайлау учаскесі
Шекараларында: Адаевка ауылы.
16. № 414 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дружба ауылы.
17. № 416 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Энергетиков көшесі № 12, 14, 16, 27, 29, 31, 33, 35, 37, Транспортная көшесі № 2, 4-8, 10-18, 20-22, 25-28, 31, 34, 37, 39-45, Степная көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, Ержанов көшесі № 1-8, 10-20, 23-27, 29-31, 32, 34, 38, 40, 42, Горький көшесі № 1, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16, 18, 26, Уәлиханов көшесі № 1, 3, 5, Құдайқұлов көшесі № 1-11, 13, 14, 16-22, 24-27, 30, 36, 38, Карл Маркс көшесі № 3-9, 12, 16-19, 22, Абай көшесі № 18-25, 27-36, 38-39, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 51, Маяковский көшесі № 11, 13, 15, 18, 20, 22-25, 27, 29, 32, 35-37, 42, 44, 46, Журавлев көшесі 22-26, 28,30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Строительная көшесі № 1-6, 8, 10-18, Школьная көшесі № 1-3, 5, 10-12, 14, 18, 19, Строительный тұйық көшесі № 2-8, Маяковский көшесі № 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, Мазукаев көшесі № 2-5, 8А, 10-14, 15А,16, Абай көшесі № 5, 7, 9-14, Әуезов тұйық көшесі № 1, 2, 3, 15, Әуезов көшесі № 1-6, 8, 9, 11-14, Северная көшесі № 1-5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, Южная көшесі № 2, 4-15.

7. Избирательный участок № 403
В границах: села Свободное.
8. Избирательный участок № 404
В границах: села Талдыколь.
9. Избирательный участок № 405
В границах: села Уркаш.
10. Избирательный участок № 406
В границах: села Алтынсарино.
11. Избирательный участок № 407
В границах: села Карабатыр.
12. Избирательный участок № 408
В границах: села Аралколь.
13. Избирательный участок № 409
В границах: села Бестобе.
14. Избирательный участок № 411
В границах: села Фрунзе.
15. Избирательный участок № 413
В границах: села Адаевка.
16. Избирательный участок № 414
В границах: села Дружба.
17. Избирательный участок № 416
В границах: села Камысты, улица Энергетиков № 12, 14, 16, 27, 29, 31, 33, 35, 37, улица Транспортная № 2, 4-8, 10-18, 20-22, 25-28, 31, 34, 37, 39-45, улица Степная № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, улица Ержанова № 1-8, 10-20, 23-27, 29-31, 32, 34, 38, 40, 42, улица Горького № 1, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16, 18, 26, улица Валиханова № 1, 3, 5, улица Кудайкулова № 1-11, 13, 14, 16-22, 24-27, 30, 36, 38, улица Карла Маркса № 3-9, 12, 16-19, 22, улица Абая № 18-25, 27-36, 38-39, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 51, улица Маяковского № 11, 13, 15, 18, 20, 22-25, 27, 29, 32, 35-37, 42, 44, 46, улица Журавлева 22-26, 28,30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, улица Строительная № 1-6,8,10-18,улица Школьная № 1-3, 5, 10-12, 14, 18, 19, переулок Строительный № 2-8, улица Маяковского № 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, улица Мазукаева № 2-5,8А,10-14,15А,16, улица Абая № 5, 7, 9-14, переулок Ауэзова № 1, 2, 3, 15, улица Ауэзова № 1-6, 8, 9, 11-14, улица Северная № 1-5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, улица Южная № 2,4-15.