Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 131 "Қамысты ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 205 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 8160 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109–бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 131 "Қамысты ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7448 болып тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2427727, 2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 759694, 2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4461, 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 750,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1662822,0 мың теңге;
2) шығындар – 2451762,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10525,5,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21454,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10929,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34561,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34561,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Тулебаева
Қамысты аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Б. Козлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ К. Нуржанова
2018 жылғы "29" қараша
Мәслихаттың
2018 жылғы "29" қарашадағы
№ 205 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете Камыстинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 29 ноября 2018 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2018 года № 8160. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете Камыстинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7448, опубликовано 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2427727,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 759694,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4461,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 750,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1662822,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2451762,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10525,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21454,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10929,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34561,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34561,0 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Тулебаева
Исполняющий обязанности секретаря Камыстинского районного маслихата Б. Козлов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
____________________________ К. Нуржанова
"29" ноября 2018 года
Приложение
к решению маслихата
от "29" ноября 2018 года
№ 205
Приложение 1
к решению маслихата