2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата–ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 107 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 мамырда № 7751 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған Қарабалық ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариалау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілсін;
3) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарабалық ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер бойынша орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 13 апреля 2018 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 мая 2018 года № 7751. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Карабалыкского района на 2018 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования акимата Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карабалыкского района по социальным вопросам.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Әлиев
Әкімдіктің
2018 жылғы 13 сәуірдегі
№ 107 қаулысымен бекітілді
2018 жылға арналған Қарабалық ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары ның әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын да ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары ның тәрбиеле-нушілер саны
Бір тәрбиелену шіге жұмсала тын шығыстар дың орташа құны (теңге)
1
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық күн болатын шағын-орталығы
71
11779
3 жастан 7 жасқа дейін 10500
2
Қарабалық ауданы Бозкөл ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бозкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық күн болатын шағын-орталығы
56
11779
3 жастан 7 жасқа дейін 10500
3
Қарабалық ауданы Михайлов ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық күн болатын шағын-орталығы
24
11779
3 жастан 7 жасқа дейін 10500
4
Қарабалық ауданы Станционный ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Станционный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық күн болатын шағын-орталығы
73
11779
3 жастан 7 жасқа дейін 10500
5
Қарабалық ауданы Белоглин ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Белоглин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық күн болатын шағын-орталығы
29
11779
3 жастан 7 жасқа дейін 10500
6
Қарабалық ауданы Научный ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Новостройка орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық күн болатын шағын-орталығы
19
11779
3 жастан 7 жасқа дейін 10500
7
Қарабалық ауданы Рыбкино ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Рыбкин бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
17
9685
8
Қарабалық ауданы Подгородка ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Подгород бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
3
9685
9
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті
"Қарабалық кенті әкімі аппаратының "Улыбка" бөбекжай- бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Алиев
Утвержден
постановлением акимата
от 13 апреля 2018 года № 107
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Карабалыкского района на 2018 год
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
Карабалыкский район поселок Карабалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Карабалыкская средняя школа имени Абая Кунанбаева отдела образования акимата Карабалыкского района"
71
11779
от 3 до 7 лет 10500
2
Карабалыкский район село Босколь
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Боскольская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
56
11779
от 3 до 7 лет 10500
3
Карабалыкский район село Михайловка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Михайловская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
24
11779
от 3 до 7 лет 10500
4
Карабалыкский район село Станционное
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Станционная средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
73
11779
от 3 до 7 лет 10500
5
Карабалыкский район село Белоглинка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Белоглиновская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
29
11779
от 3 до 7 лет 10500
6
Карабалыкский район село Научное
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Новостройская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
19
11779
от 3 до 7 лет 10500
7
Карабалыкский район село Рыбкино
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рыбкинская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
17
9685
8
Карабалыкский район село Подгородка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Подгородская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
3
9685
9
Карабалыкский район поселок Карабалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Улыбка" аппарата акима поселка Карабалык"

240
26516
3 жасқа дейін 8757, 3 жастан 7 жасқа дейін 10500
10
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті
"Қарабалық кенті әкімі аппаратының "Айналайын" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
26104
3 жастан бастап 8757, 3 жастан 7 жасқа дейін 10500
11
Қарабалық ауданы Святослав ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің "Қарлығаш" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
20
45833
3 жастан бастап 7560
12
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Максим Горький атындағы № 1 Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
40
9685
13
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігі білім бөлімінің Мұхамеджан Сералин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
15
9685
14
Қарабалық ауданы Бөрлі ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бөрлі орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
28
9685
15
Қарабалық ауданы Лесное ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Есенкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
28
9685
16
Қарабалық ауданы Новотроицк ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ново-Троицк орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
42
9685
17
Қарабалық ауданы Приречное ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Приречный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
30
9685
18
Қарабалық ауданы Славен ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Славян орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
19
9685
19
Қарабалық ауданы Смирнов ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Смирнов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
27
9685
20
Қарабалық ауданы Тоғызақ ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Тоғызақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
33
9685
21
Қарабалық ауданы Надеждин ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Надеждин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
22
9685
22
Қарабалық ауданы Магнай ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Примағынай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
6
9685
23
Қарабалық ауданы Сарыкөл ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сарыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
17
9685
24
Қарабалық ауданы Победа ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Победа негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
20
9685
25
Қарабалық ауданы Шадыксаев ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Шадықсай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
5
9685
26
Қарабалық ауданы Ворошилов ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Веселокут бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
25
9685
27
Қарабалық ауданы Кособа ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қособа бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
14
9685
28
Қарабалық ауданы Лесной ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Лесная бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
7
9685
29
Қарабалық ауданы Целинный ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Целинный бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
4
9685
30
Қарабалық ауданы Ельшан ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Елшан бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
7
9685
31
Қарабалық ауданы Верен ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Верен бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
16
9685
32
Қарабалық ауданы Октябрь ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Октябрь бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
8
9685
33
Қарабалык ауданы Бозкөл ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бозкөл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
15
9685
34
Қарабалык ауданы Гурьянов ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Гурьянов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
15
9685
35
Қарабалык ауданы Терентьев ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Терентьев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекетті мекемесі мектепке дейінгі жанындағы толық емес күн болатын шағын-орталығы
9
9685

240
26516
до 3 лет 8757, от 3 до 7 лет 10500
10
Карабалыкский район поселок Карабалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" аппарата акима поселка Карабалык"
140
26104
до 3 лет 8757, от 3 до 7 лет 10500
11
Карабалыкский район село Святославка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" акимата Карабалыкского района"
20
45833
7560
12
Карабалыкский район поселок Карабалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Карабалыкская средняя школа № 1 имени Максима Горького отдела образования акимата Карабалыкского района"
40
9685
13
Карабалыкский район поселок Карабалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа имени Мухамеджана Сералина" отдела образования акимата Карабалыкского района"
15
9685
14
Карабалыкский район село Бурли
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Бурлинская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
28
9685
15
Карабалыкский район село Лесное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Есенкольская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
28
9685
16
Карабалыкский район село Новотроицкое
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ново-Троицкая средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
42
9685
17
Карабалыкский район село Приречное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Приреченская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
30
9685
18
Карабалыкский район село Славенка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Славянская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
19
9685
19
Карабалыкский район село Смирновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Смирновская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
28
9685
20
Карабалыкский район село Тогузак
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Тогузакская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
27
9685
21
Карабалыкский район село Надеждинка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Надеждинская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
22
9685
22
Карабалыкский район село Магнай
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Примагнайская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
6
9685
23
Карабалыкский район село Сарыколь
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сарыкольская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
17
9685
24
Карабалыкский район село Победа
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении Побединская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района
20
9685
25
Карабалыкский район село Шадыксаевка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Шадыксаевская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
5
9685
26
Карабалыкский район село Ворошиловка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Веселокутская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
25
9685
27
Карабалыкский район село Кособа
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Кособинская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
14
9685
28
Карабалыкский район село Лесное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Лесная начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
7
9685
29
Карабалыкский район село Целинное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Целинная начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
4
9685
30
Карабалыкский район село Ельшанское
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ельшанская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
7
9685
31
Карабалыкский район село Веренка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Веренская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
16
9685
32
Карабалыкский район село Октябрьское
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Октябрьская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
8
9685
33
Карабалыкский район село Босколь
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Боскольская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
15
9685
34
Карабалыкский район село Гурьяновское
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Гурьяновская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
15
9685
35
Карабалыкский район село Терентьевка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Терентьевская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
9
9685