Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 "Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 241 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 мамырда № 7755 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 "Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7474 тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 327 655,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 961 888,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 150,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 751,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 352 866,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 352 118,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 33 826,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 61 328,0мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 27 502,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 289,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58 289,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы мынадай мазмұндағы 11) тармақшасымен толықтырылсын:
"11) жылдамдығы жоғары Интернетке білім беру ұйымдарын қосу үшін.";
көрсетілген шешімінің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессия төрайымы М. Тукпатуллина
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысы
_________________ М. Шайхинов
"26" сәуір 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы 26 сәуірдегі
№ 241 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 200 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 26 апреля 2018 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 мая 2018 года № 7755. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 200 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде за № 7474, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 327 655,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 961 888,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10 150,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 751,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2 352 866,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3 352 118,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 826,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 328,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 502,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 289,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 289,0 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения дополнить подпунктом 11 следующего содержания:
"11) для подключения организаций образования к высокоскоростному Интернету.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной сессии М. Тукпатуллина
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района"
________________ М. Шайхинов
"26" апреля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 апреля 2018 года
№ 241
Приложение 1
к решению маслихата