Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 "Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 маусымдағы № 262 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 маусымда № 7865 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 "Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7474 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3709492,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 961888,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10150,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2751,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2734703,3 мың теңге;
2) шығындар – 3733955,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 33825,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 61328,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 27502,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58288,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58288,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі мазмұндағы 12), 13), 14), 15), 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) жаңартылған бiлiм мазмұны бойынша бастауыш, негiзгi және жалпы орта бiлiмнiң оқу бағдарламаларын іске асыратын бiлiм беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы 2018 жылға арналған жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген шығындар сомасын өтеуге;
13) Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасының екінші бағытындағы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар ұсынуға;
14) Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласында көрсетілетін қызметтердің аутсорсингіне;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 200 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 7 июня 2018 года № 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 июня 2018 года № 7865. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 200 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7474, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3709492,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 961888,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10150,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2751,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2734703,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3733955,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33825,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61328,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27502,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58288,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58288,6 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения дополнить подпунктами 12), 13), 14), 15), 16) следующего содержания:
"12) на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещению сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов на 2018 год;
13) на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей в рамках второго направления Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
14) на аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;

15) "Қарабалық аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге;
16) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге.";
көрсетілген шешімінің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы В. Гизатов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысы
_______________ М. Шайхинов
Мәслихаттың
2018 жылғы 7 маусымдағы
№ 262 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 200 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

15) на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Карабалыкский районный Дом культуры";
16) на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии В. Гизатов
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Карабалыкского района"
___________________ М. Шайхинов
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 июня 2018 года № 262
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 200
Районный бюджет Карабалыкского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы