Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 "Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 қыркүйектегі № 290 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қыркүйекте № 8046 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 "Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7474 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3736554,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 951650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12064,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 11075,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2761765,9 мың теңге;
2) шығындар – 3761017,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 33825,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 61328,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 27502,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58288,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58288,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрайымы С. Идрисова
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
_______________ А. Қосаинова
Мәслихаттың
2018 жылғы 3 қыркүйектегі
№ 290 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 200 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 200 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 3 сентября 2018 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 сентября 2018 года № 8046. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 200 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7474, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3736554,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 951650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12064,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11075,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2761765,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3761017,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33825,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61328,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27502,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58288,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58288,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии С. Идрисова
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Карабалыкского района"
___________________ А. Кусаинова
Приложение
к решению маслихата
от 3 сентября 2018 года № 290
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 200
Районный бюджет Карабалыкского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы