Бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 2 қарашадағы № 312 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қарашада № 8077 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 704-бабының 3-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабына сәйкес, Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданылады.
Кезектен тыс сессия төрайымы Г. Балбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев

О повышении ставок единого земельного налога
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 2 ноября 2018 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 ноября 2018 года № 8077
В соответствии с пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии Г. Балбаева
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев