Қарабалық ауданы Қарабалық кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 340 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 8231 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200504,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 60640,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 139849,0 мың теңге;
2) шығындар – 204280,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете поселка Карабалык Карабалыкского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 декабря 2018 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2018 года № 8231. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 200504,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 60640,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 139849,0 тысяч тенге;
2) затраты – 204280,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3776,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3776,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 02.04.2019 № 369 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 123253,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3776,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3776,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 02.04.2019 № 369 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 123253,0 тысячи тенге.