Қарабалық ауданы Қарабалық ауылдық округі Қособа ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қазанда № 8066 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 14-бабының 4) тармақшасына, халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 маусымдағы қорытындысының негізінде, Қарабалық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданы Қарабалық ауылдық округінің Қособа ауылының келесі көшелері:
1) Ленин көшесі Ақжол көшесіне;
2) Совхозная көшесі Бастау көшесіне қайта аталсын.
2. "Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қарабалық ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа сөз басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарабалық ауылдық округінің әкімі М. Велин

О переименовании составных частей села Кособа Карабалыкского сельского округа Карабалыкского района
Решение акима Карабалыкского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 5 октября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 октября 2018 года № 8066
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 20 июня 2018 года, аким Карабалыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. В селе Кособа Карабалыкского сельского округа Карабалыкского района переименовать следующие улицы:
1) улицу Ленина в улицу Ақжол;
2) улицу Совхозная в улицу Бастау.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Карабалыкского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабалыкского сельского округа М. Велин