Қарабалық ауданы Новотроицк ауылының Новотроицк ауылдық округінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Новотроицк ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 ақпанда № 7509 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 14-бабының 4) тармақшасына, халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 16 қарашадағы қорытындысы негізінде, Новотроицк ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданы Новотроицк ауылдық округінің Новотроицк ауылында қайта атауға:
Ленин көшесін Мектеп көшесіне;
Пролетарская көшесін Тәуелсіздік көшесіне;
Советская көшесін Иван Щеголихин көшесіне;
50 лет ВЛКСМ көшесін Василий Москалев көшесіне.
2. "Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қарабалық ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа сөз басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Новотроицк ауылдық округінің әкімі Б. Бокаев

О переименовании составных частей села Новотроицкое Новотроицкого сельского округа Карабалыкского района
Решение акима Новотроицкого сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 18 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 февраля 2018 года № 7509
В соответствие с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения областной ономастической комиссии от 16 ноября 2017 года, аким Новотроицкого сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Новотроицкое Новотроицкого сельского округа Карабалыкского района:
улицу Ленина в улицу Мектеп;
улицу Пролетарская в улицу Тәуелсіздік;
улицу Советская в улицу Ивана Щеголихина;
улицу 50 лет ВЛКСМ в улицу Василия Москалева.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Карабалыкского района;
4) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новотроицкого сельского округа Б. Бокаев