Қарабалық ауданы Победа ауылдық округінің Победа ауылының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Победа ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 7739 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 14-бабының 4) тармақшасына, Победа ауылдық округінің Победа ауылы халқының пікірін ескере отырып облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 16 қарашадағы қорытындысы негізінде, Победа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданы Победа ауылдық округінің Победа ауылында Ленин көшесін Бәйтерек көшесіне қайта атауға.
2. "Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Победа ауылдық округінің әкімі С. Айқадамов

О переименовании составной части села Победа Побединского сельского округа Карабалыкского района
Решение акима Побединского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 17 апреля 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2018 года № 7739
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Победа Побединского сельского округа на основании заключения областной ономастической комиссии от 16 ноября 2017 года, аким Побединского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Победа Побединского сельского округа Карабалыкского района улицу Ленина в улицу Бәйтерек.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Побединского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Побединского сельского округа С. Айкадамов