Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 181 "2018–2020 жылдарға арналған Қарасу ауданының Железнодорожный ауылдық округінің, Қарасу ауылының, Октябрь ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 204 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 наурызда № 7596 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 181 "2018–2020 жылдарға арналған Қарасу ауданының Железнодорожный ауылдық округінің, Қарасу ауылының, Октябрь ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7463 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қарасу ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 357152,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 17757,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 339395,9 мың теңге;
2) шығындар – 357152,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2018 жылға арналған Қарасу ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт көлемі 243 745,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Қ. Мұқанов
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Р. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Қарасу ауданы
Қарасу ауылының әкімі
_________________ С. Магзумов
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Қарасу ауданы
Октябрь ауылының әкімі
__________________ С. Бустеков
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 ақпандағы
№ 204 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 181 шешіміне 4-қосымша
Қарасу ауылының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 181 "О бюджетах Железнодорожного сельского округа, села Карасу, села Октябрьское Карасуского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 28 февраля 2018 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 марта 2018 года № 7596. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 и 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 181 "О бюджетах Железнодорожного сельского округа, села Карасу, села Октябрьское Карасуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7463, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Карасу на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 357152,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17757,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –0,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 339395,9 тысяч тенге;
2) затраты – 357152,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете села Карасу на 2018 год предусмотрен целевой текущий трансферт из областного бюджета в сумме 243745,9 тысяч тенге.";
приложения 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Муканов
Секретарь Карасуского
районного маслихата
С. Казиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Р. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО
Аким села Карасу Карасуского
района Костанайской области
_______________ С. Магзумов
СОГЛАСОВАНО
Аким села Октябрьское
Карасуского района
Костанайской области
_______________ С. Бустеков
Приложение № 1
к решению маслихата
от 28 февраля 2018 года № 204
Приложение № 4
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 181
Бюджет села Карасу на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы