Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 211 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 7625 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2022 жылғы 4 ақпандағы № 99 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 04.02.2022 № 99 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Мәслихаттың шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2015 жылғы 13 сәуірдегі № 274 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін түзету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5578 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 6 мамырда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған);
2016 жылғы 1 наурыздағы № 357 "Мәслихаттың 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 274 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6257 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 13 сәуірде "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Қ. Мұқанов
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қарасу ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________ Қ. Рахметов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Д. Тұрсынбаева

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 14 марта 2018 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 марта 2018 года № 7625. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 4 февраля 2022 года № 99
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 04.02.2022 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Признать утратившими силу решения маслихата:
от 13 апреля 2015 года № 274 "О корректировке базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5578, опубликовано 6 мая 2015 года в газете "Қарасу өңірі");
от 1 марта 2016 года № 357 "О внесении изменения в решение маслихата от 13 апреля 2015 года № 274 "О корректировке базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6257, опубликовано 13 апреля 2016 года в газете "Қарасу өңірі").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Муканов
Секретарь Карасуского
районного маслихата
С. Казиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Карасускому району
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ К. Рахметов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
Карасуского района"
_______________ Д. Турсунбаева