Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 "Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 11 мамырдағы № 230 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 мамырда № 7798 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 "Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7444 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2018 -2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 007 170,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 018 243,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35 333,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 74 397,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 879 197,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 033 891,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 38 851,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 54 113,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15 262,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 65 572,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 572,6 мың теңге.";
6-тармақ 14), 15) тармақшаларымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"14) білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықты Интернетке қосу;
15) мазмұны жаңартылған оқулықтарды сатып алу.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қарасу ауданы жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 38088,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
жедел шығындарға 38088,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы М. Носаченко
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Қазиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________ Р. Нұрғалиев
2018 жылғы 11 мамыр
Мәслихаттың
2018 жылғы 11 мамырдағы
№ 230 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 174 "О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 11 мая 2018 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 мая 2018 года № 7798. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 174 "О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7444, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 007 170,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 018 243,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35 333,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 74 397,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 879 197,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4 033 891,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38 851,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 54 113 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 262,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 65 572,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65 572,6 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 14), 15) следующего содержания:
"14) подключение организаций образования к высокоскоростному интернету;
15) приобретение учебников по обновленному содержанию.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карасуского района на 2018 год в сумме 38088,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты в сумме 38088,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии М. Носаченко
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
________________ Р. Нургалиев
11 мая 2018 года
Приложение № 1
к решению маслихата
от 11 мая 2018 года
№ 230
Приложение № 1
к решению маслихата