Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 "Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 272 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 8146 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 "Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7444 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 461 188,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 015 431,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 278,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –10 264,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 428215,6 мың теңге;
2) шығындар – 4 487 910,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 38 367,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 53 629,5мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15262,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 65 089,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 089,1 мың теңге.";
2-тармақ 2-1) тармақшамен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"2-1. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде кіріс бөлігінің күтілетін орындалмауына байланысты аудан кірістерінің шығындарын өтеуге 95000,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферт көзделгені ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қарасу ауданының 2018 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 33000,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
жедел шығындарға 33000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы С. Қажиев
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Қазиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Р. Нұрғалиев
2018 жылғы 29 қараша
Мәслихаттың
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 272 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 174 "О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 29 ноября 2018 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 декабря 2018 года № 8146. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 174 "О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7444, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 461 188,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 015 431,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 7 278,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 264,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 428 215,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4 487 910,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38 367,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 629,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 262,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 65 089,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65 089,1 тысяч тенге.";
пункт 2 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрен целевой текущий трансферт на компенсацию потерь доходов района, связанных с ожидаемым невыполнением доходной части в сумме 95000,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карасуского района на 2018 год в сумме 33000,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты в сумме 33000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Кажиев
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Р. Нургалиев
29 ноября 2018 года
Приложение № 1
к решению маслихата
от 29 ноября 2018 года
№ 272
Приложение № 1
к решению маслихата

007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
7055,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5214,4
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5214,4
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
35128,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14458,5
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8253,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6205,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20670,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12614,9
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8055,3
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
143119,0
1
Ауыл шаруашылығы
107822,7
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
29298,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25381,1
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3916,9
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
78524,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16924,9
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2680,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5187,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
53059,8
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
673,0
6
Жер қатынастары
22523,3
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22523,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15866,3
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6088,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
569,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12773,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7055,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5214,4
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
5214,4
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
35128,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14458,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8253,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6205,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20670,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12614,9
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8055,3
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
143119,0
1
Сельское хозяйство
107822,7
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
29298,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25381,1
006
Капитальные расходы государственного органа
3916,9
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
78524,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16924,9
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2680,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5187,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
53059,8
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
673,0
6
Земельные отношения
22523,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22523,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15866,3
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6088,0
007
Капитальные расходы государственного органа
569,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12773,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)