2019 - 2021 жылдарға арналған Қарасу ауданының Железнодорожный ауылдық округінің, Қарасу ауылының, Октябрь ауылының бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 282 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8220 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Железнодорожный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 015,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 901,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 114,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 746,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 731,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 731,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.10.2019 № 353 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Железнодорожный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 019,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
2-1. 2019 жылға арналған Железнодорожный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 394,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.10.2019 № 353 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Қарасу ауылының бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 255 629,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 156,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 77,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 233 396,0 мың теңге;
2) шығындар – 257 472,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 843,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 843,5 мың теңге.

О бюджетах Железнодорожного сельского округа, села Карасу, села Октябрьское Карасуского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 28 декабря 2018 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8220. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 015,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 901,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 114,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 746,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -731,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 731,2 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.10.2019 № 353 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Железнодорожного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 10 019,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете Железнодорожного сельского округа на 2019 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета на сумму 394,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.10.2019 № 353 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет села Карасу на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 255 629,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 156,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 77,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 233 396,0 тысяч тенге;
2) затраты – 257 472,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 843,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 843,5 тысячи тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.10.2019 № 353 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған Қарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 77 465,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4-1. 2019 жылға арналған Қарасу ауылының бюджетінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 73 898,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.10.2019 № 353 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4-2. 2019 жылға арналған Қарасу ауылының бюджетінде жаңадан ашылған балабақшаны ұстауға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 10 826,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.10.2019 № 353 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019-2021 жылдарға арналған Октябрь ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 557,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 719,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 65 829,0 мың теңге;
2) шығындар – 83 178,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 8 621,3 мың теңге;

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.10.2019 № 353 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете села Карасу предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 77 465,0 тысяч тенге.
4-1. Учесть, что в бюджете села Карасу на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в сумме 73 898,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.10.2019 № 353 (вводится в действие с 01.01.2019).
4-2. Учесть, что в бюджете села Карасу на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета на содержание вновь открытого детского сада в сумме 10 826,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.10.2019 № 353 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет села Октябрьское на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 557,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 719,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 65 829,0 тысяч тенге;
2) затраты – 83 178,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 621,3 тысяча тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 621,3 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.10.2019 № 353 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылға арналған Октябрь ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 49 213,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6-1. 2019 жылға арналған Октябрь ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4 410,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 621,3 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.10.2019 № 353 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в бюджете села Октябрьское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 49 213,0 тысяч тенге.
6-1. Учесть, что в бюджете села Октябрьское на 2019 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 4 410,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 09.04.2019 № 312 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.10.2019 № 353 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 282 шешіміне 1-қосымша
Железнодорожный ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 09.04.2019 № 312 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.10.2019 № 353 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2018 года № 282
Бюджет Железнодорожного сельского округа на 2019 год