Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 199 "Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 276 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 маусымда № 7868 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 199 "Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7464 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 11423422,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3147375,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 22956,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 360779,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 7892312,9 мың теңге;
2) шығындар - 12634177,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 86668,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 119048,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 32379,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1297422,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -1297422,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 1294,1 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 31000,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) еңбек нарығын дамытуға 31137,0 мың теңге сомасында, оның ішінде жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар тәжірибесіне 17504,0 мың теңге сомасында, адамдарға, Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын азаматтарға және қоныс аударуға көмек көрсететін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге 11949,0 мың теңге сомасында, жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін мемлекеттік гранттар беруге 1684,0 мың теңге сомасында;";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 199 "О районном бюджете Костанайского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 6 июня 2018 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июня 2018 года № 7868. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 199 "О районном бюджете Костанайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7464, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 11423422,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3147375,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 22956,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 360779,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7892312,9 тысячи тенге;
2) затраты - 12634177,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 86668,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 119048,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 32379,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1297422,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1297422,7 тысячи тенге.";
подпункт 1) пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доплату учителям прошедшим стажировку по языковым курсам в сумме 1294,1 тысячи тенге;";
подпункт 3) пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 31000,0 тысячи тенге;";
подпункт 5) пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) развитие рынка труда в сумме 31137,0 тысяч тенге, в том числе на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику в сумме 17504,0 тысячи тенге, на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении в сумме 11949,0 тысяч тенге, на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей в сумме 1684,0 тысячи тенге;";

көрсетілген шешімнің 6-тармағы мынадай мазмұндағы 8), 9), 10) тармақшаларымен толықтырылсын:
"8) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға, 3-13 шақырымға "Майкөл ауылына кірме жол" аудандық маңызы бар автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу жүргізуге 141829,0 мың теңге сомасында;
9) бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын және ұлттық біліктілік тестінен өткен мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 27140,0 мың теңге сомасында;
10) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген шығыстардың сомаларын өтеуге 290975,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға 258554,0 мың теңге сомасында;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға 2222565,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 8-тармағының 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) Қостанай ауданы Воскресеновка ауылында "Чин-Сай" үйілген судан қорғау көпір-бөгетін күрделі жөндеуге 147438,5 мың теңге сомасында;
6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін орташа жөндеуге 424677,4 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 8-тармағының 8) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"8) "Ұлттық спорт түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құруға және ұстауға 39918,0 мың теңге сомасында, ағымдағы жөндеуге, түсіп қалған бетон блоктарын қалпына келтіруге, трибуналарды ағымдағы жөндеуге және атты-спорттық алаңды ішінара қоршауға 19000,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 8-тармағының 11), 12) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"11) Садовое ауылында жазғы сауықтыру кешенінің ғимаратын ағымдағы жөндеуге 378901,1 мың теңге сомасында;
12) Қостанай ауданы әкімдігінің Дене шынықтыру және спорт бөлімі "Гольфтан спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне суарылатын жүйені ішінара ауыстыруға, гольф алаңын күту бойынша спорттық мүккамал құралдарын, арнайы техника және қосалқы бөлшектер сатып алуға 46293,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы мынадай мазмұндағы 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22) тармақшаларымен толықтырылсын:
"13) білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықтағы Интернетке қосуға 22624,5 мың теңге сомасында;

пункт 6 указанного решения дополнить подпунктами 8), 9), 10) следующего содержания:
"8) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры, на проведение среднего ремонта участка автомобильной дороги районного значения "Подъезд к селу Майколь" 3-13 километров в сумме 141829,0 тысяч тенге;
9) доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общесреднего образования в сумме 27140,0 тысяч тенге;
10) доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов в сумме 290975,0 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в сумме 258554,0 тысячи тенге;
2) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 2222565,0 тысяч тенге;";
подпункты 5), 6) пункта 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) капитальный ремонт насыпной водозащитной дамбы-плотины пруда "Чин-Сай" в селе Воскресеновка Костанайского района в сумме 147438,5 тысячи тенге;
6) средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов в сумме 424677,4 тысячи тенге;";
подпункт 8) пункта 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8) создание и содержание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа по национальным видам спорта" в сумме 39918,0 тысяч тенге, на текущий ремонт, восстановление выпавших бетонных блоков, текущий ремонт трибун и частичное ограждение конно - спортивной площадки 19000,0 тысяч тенге;";
подпункты 11), 12) пункта 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"11) текущий ремонт здания летнего оздоровительного комплекса в селе Садовое в сумме 378901,1 тысяча тенге;
12) частичную замену поливной системы, приобретение спортивного инвентаря, специализированной техники по уходу за гольф - полями и запасных частей коммунальному государственному учреждению "Спортивная школа гольфа" Отдела физической культуры и спорта акимата Костанайского района в сумме 46293,0 тысячи тенге.";
пункт 8 указанного решения дополнить подпунктами 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22) следующего содержания:
"13) подключение организаций образования к высокоскоростному Интернету в сумме 22624,5 тысячи тенге;

14) Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агентіктерімен халықты жұмыспен қамту саласындағы көрсетілетін қызметтердің аутсорсингіне 14947,0 мың теңге сомасында;
15) Озерный ауылының "Ауылдық мәдениет үйі" ғимаратын ағымдағы жөндеуге 27700,0 мың теңге сомасында;
16) оқулықтарды сатып алуға 94064,0 мың теңге сомасында;
17) көмір сатып алуға 8581,0 мың теңге сомасында;
18) 2018 жылға көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға, 3-13 шақырымға "Майкөл ауылына кірме жол" аудандық маңызы бар автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге 141829,0 мың теңге сомасында;
19) ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 6306,0 мың теңге сомасында;
20) "Затоболец" стадионының футбол алаңының жасанды жабындысын ауыстыруға 108225,0 мың теңге сомасында, қоршауды ауыстыруға 17991,0 мың теңге сомасында, стадионды, плитадан жасалған тротуарлар мен жолдарды ағымдағы жөндеуге 98066,0 мың теңге сомасында;
21) Қостанай ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің балансында тұрған ғимаратты ағымдағы жөндеу жүргізуге 15094,0 мың теңге сомасында;
22) Садовое ауылында суда жабық павильонын орналастырумен жазғы сауықтыру кешенінің жағалау аймағын абаттандыруға 8928,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағының 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға 602086,9 мың теңге сомасында;
3) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 68006,6 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде ауданның жергілікті атқарушы органдарының бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілген 573983,4 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке 226833,0 мың теңге сомасында трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімін 2018 жылдан 2020 жылға ауыстыру 165507,0 мың теңге сомасында;
міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға 61326,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 11-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11-1. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді мынадай көлемдерде қайтару көзделгені ескерілсін:

14) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 14947,0 тысяч тенге;
15) текущий ремонт здания "Сельский дом культуры" села Озерное в сумме 27700,0 тысяч тенге;
16) приобретение учебников в сумме 94064,0 тысяч тенге;
17) приобретение угля в сумме 8581,0 тысяча тенге;
18) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры на 2018 год, средний ремонт участка автомобильной дороги районного значения "Подъезд к селу Майколь" 3-13 километров в сумме 141829,0 тысяч тенге;
19) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 6306,0 тысяч тенге;
20) замену искусственного покрытия футбольного поля стадиона "Затоболец" в сумме 108225,0 тысяч тенге, замену ограждения 17991,0 тысяча тенге, текущий ремонт стадиона, тротуаров и дорожек из плит в сумме 98066,0 тысяч тенге;
21) проведение текущего ремонта здания, находящегося на балансе государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района в сумме 15094,0 тысячи тенге;
22) благоустройство береговой зоны летнего оздоровительного комплекса в селе Садовое с устройством крытого павильона на воде в сумме 8928,0 тысяч тенге.";
подпункты 2), 3) пункта 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 602086,9 тысяч тенге;
3) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 68006,6 тысячи тенге;";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета бюджетам местных исполнительных органов района в сумме 573983,4 тысячи тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрен возврат трансфертов в областной бюджет в сумме 226833,0 тысячи тенге, в том числе:
перенос срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год в сумме 165507,0 тысяч тенге;
уменьшение ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в сумме 61326,0 тысяч тенге.";
пункт 11-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"11-1. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрен возврат неиспользованных целевых трансфертов в следующих объемах:

14695,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14695,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
410,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
410,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
410,0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
410,0
"Қостанай ауданының Белозер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10803,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
10803,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
10803,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10803,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10803,0
"Қостанай ауданының И.Ф.Павлов атындағы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8512,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
8512,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
8512,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8512,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8512,0
"Қостанай ауданының Жданов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15970,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
10650,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
10650,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10650,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10650,0
04
Білім беру
5320,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5320,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5320,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5320,0
"Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14465,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
14465,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
14465,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14465,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14465,0
"Қостанай ауданының Половниковка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9591,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
9591,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
9591,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9591,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9591,0
"Қостанай ауданының Ульянов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10199,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
10199,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
10199,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10199,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10199,0
"Қостанай ауданының Шишкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

14695,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14695,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
410,0
1
Жилищное хозяйство
410,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
410,0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
410,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Белозерского сельского округа Костанайского района"
10803,0
01
Государственные услуги общего характера
10803,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
10803,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10803,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10803,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села имени И.Ф. Павлова Костанайского района"
8512,0
01
Государственные услуги общего характера
8512,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
8512,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8512,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8512,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ждановского сельского округа Костанайского района"
15970,0
01
Государственные услуги общего характера
10650,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
10650,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10650,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10650,0
04
Образование
5320,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5320,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5320,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5320,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района"
14465,0
01
Государственные услуги общего характера
14465,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
14465,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14465,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14465,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Половниковка Костанайского района"
9591,0
01
Государственные услуги общего характера
9591,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
9591,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9591,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9591,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульяновского сельского округа Костанайского района"
10199,0
01
Государственные услуги общего характера
10199,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
10199,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10199,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10199,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Шишкинского сельского округа Костанайского района"