Қостанай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 637 "Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент депутаттығына, мәслихаттар депутаттығына, ауылдық округтер, ауылдар және Затобол кенті әкімдеріне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 362 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 7952 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 311 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 21.05.2019 № 311 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 637 "Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент депутаттығына, мәслихаттар депутаттығына, ауылдық округтер, ауылдар және Затобол кенті әкімдеріне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5075 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 қазанда "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы 2, 7, 12 реттік нөмірлері жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
Еңбек ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Еңбек ауылының негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
";
"
7
И.Ф. Павлов атындағы ауыл
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "И.Ф. Павлов атындағы ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
";
"
12
Қостомар ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Семенов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
".
2. "Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

О внесении изменений в постановление акимата Костанайского района от 10 сентября 2014 года № 637 "О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента, депутаты маслихатов, акимы сельских округов, сел и поселка Затобольск помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 28 июня 2018 года № 362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июля 2018 года № 7952. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 21 мая 2019 года № 311
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 21.05.2019 № 311 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайского района от 10 сентября 2014 года № 637 "О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента, депутаты маслихатов, акимы сельских округов, сел и поселка Затобольск помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5075, опубликовано 19 октября 2014 года в газете "Арна") следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению строки, порядковый номер 2, 7, 12, изложить в новой редакции:
"
2
село Еңбек
в здании государственного учреждения "Основная школа села Еңбек" отдела образования акимата Костанайского района
";
"
7
село имени И.Ф. Павлова
в здании государственного учреждения "Средняя школа села имени И.Ф. Павлова" отдела образования акимата Костанайского района
";
"
12
село Қостомар
в здании государственного учреждения "Семеновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қостанай ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі К. Ахметов

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Костанайского района".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района К. Ахметов