Мәслихаттың 2018 жылғы 1 наурыздағы № 228 "Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 317 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қыркүйекте № 8045 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2018 жылғы 1 наурыздағы № 228 "Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7631 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы Б. Бурашев
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Копжасаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай ауданы әкімдігінің "Ауыл
шаруашылық бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________ М. Сартов
"7" қыркүйек 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Е. Казиев
"7" қыркүйек 2018 жыл

О признании утратившим силу решения маслихата от 1 марта 2018 года № 228 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 7 сентября 2018 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 сентября 2018 года № 8045
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 1 марта 2018 года № 228 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7631, опубликовано 10 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата Б. Бурашев
Секретарь Костанайского районного маслихата Б. Копжасаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства" акимата Костанайского района
___________________________ М. Сартов
"7" сентября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел земельных отношений" акимата
Костанайского района
_____________________________ Е. Казиев
"7" сентября 2018 года