Қостанай ауданының кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 344 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 8233 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 07.06.2019 № 410 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Озерный ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 19223,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3910,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 239,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 15074,1 мың теңге;
2) шығындар - 19592,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 369,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 369,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 25.10.2019 № 449 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Озерный ауылдық округінің бюджетінде 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 9239,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 07.06.2019 № 410 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Затобол кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 355238,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 251987,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3037,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 100214,0 мың теңге;
2) шығындар - 381359,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;

О бюджетах поселка, сельских округов Костанайского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 29 декабря 2018 года № 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2018 года № 8233. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 07.06.2019 № 410 (вводится в действие с 01.01.2019).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Озерного сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 19223,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3910,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 239,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 15074,1 тысячи тенге;
2) затраты - 19592,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 369,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 369,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 25.10.2019 № 449 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Озерного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 9239,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 07.06.2019 № 410 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет поселка Затобольск на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 355238,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 251987,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3037,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 100214,0 тысяч тенге;
2) затраты - 381359,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 26121,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 26121,2 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 25.10.2019 № 449 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Затобол кентінің бюджетінде 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 58138,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Владимиров ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18163,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5975,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 182,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 12006,0 мың теңге;
2) шығындар - 21143,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2980,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2980,4 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 07.06.2019 № 410 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Владимиров ауылдық округінің бюджетінде 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 9747,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Айсары ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 19474,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 7528,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 180,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 11766,0 мың теңге;
2) шығындар - 20897,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1423,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1423,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 07.06.2019 № 410 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Айсары ауылдық округінің бюджетінде 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 9973,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета - - 26121,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 26121,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 25.10.2019 № 449 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете поселка Затобольск предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 58138,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Владимировского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 18163,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5975,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 182,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 12006,0 тысяч тенге;
2) затраты - 21143,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2980,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2980,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 07.06.2019 № 410 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в бюджете Владимировского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 9747,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 19474,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 7528,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 180,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 11766,0 тысяч тенге;
2) затраты - 20897,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1423,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1423,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 07.06.2019 № 410 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть, что в бюджете Айсаринского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 9973,0 тысячи тенге.

Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 07.06.2019 № 410 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Жамбыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20025,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 10155,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 155,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 9715,0 мың теңге;
2) шығындар - 23949,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3924,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3924,1 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 07.06.2019 № 410 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 7216,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Заречный ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 97042,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 34900,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 300,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 61842,0 мың теңге;
2) шығындар – 113327,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -16285,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 16285,3 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 07.06.2019 № 410 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Заречный ауылдық округінің бюджетінде 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 50222,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Майкөл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 07.06.2019 № 410 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 20025,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 10155,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 155,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 9715,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23949,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3924,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3924,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 07.06.2019 № 410 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Учесть, что в бюджете Жамбылского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 7216,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 97042,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 34900,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 300,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 61842,0 тысячи тенге;
2) затраты – 113327,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -16285,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16285,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 07.06.2019 № 410 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Учесть, что в бюджете Заречного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 50222,0 тысячи тенге.
13. Утвердить бюджет Майкольского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1991,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1991,1 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 07.06.2019 № 410 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. Садчиков ауылдық округінің бюджетінде 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 9846,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1991,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1991,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 07.06.2019 № 410 (вводится в действие с 01.01.2019).
22. Учесть, что в бюджете Садчиковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 9846,0 тысяч тенге.