Мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 162 "Меңдіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 173 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 7541 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 162 "Меңдіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7440 тіркелген, 2018 жылы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3920596,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 574303,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8378,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 21635,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3316280,0 мың теңге;
2) шығындар – 3939835,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66648,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 80425,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13777,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85887,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85887,3 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Ысмақов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ. Арықов
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________С. Хабалкина
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________Н. Тимашова
Мәслихаттың
2018 жылғы 15 ақпандағы
№ 173 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 162 шешіміне 1-қосымша
Меңдіқара ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 14 декабря 2017 года № 162 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2018 года № 7541. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 14 декабря 2017 года № 162 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7440, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2018-2020 годы согласно приложению 1, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3920596,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –574303,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8378 ,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –21635,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –3316280,0 тысяч тенге;
2) затраты –3939835,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66648,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 80425,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –13777,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов -0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -85887,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85887,3 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Исмаков
Секретарь районного маслихата К. Арыков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел финансов Мендыкаринского
района"
_____________С. Хабалкина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Мендыкаринского
района"
____________Н. Тимашова
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 февраля 2018 года № 173
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2017 года № 162
Районный бюджет Мендыкаринского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы