Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін он есеге арттыру туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 177 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 7595 болып тіркелді
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексі 704-бабының 3-тармағына, 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық Кодексі)" қолданысқа енгізу туралы Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданылады.
Сессия төрағасы Н. Ысмақов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ. Арықов
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
____________ Ә. Қошанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы
бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Меңдіқара ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
____________ А. Амантаев

О повышении ставок единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2018 года № 7595
В соответствии с пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", со статьей 50 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)"" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Исмаков
Секретарь районного маслихата К. Арыков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Мендыкаринского района"
_______________________ А. Кушанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Мендыкаринскому
району Департамента
государственных доходов
по Костанайской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
________________________ А. Амантаев