Науырзым ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2018 жылы әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 184 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 7734 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 18-бабының 8-тармағына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2018 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсетілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Күзембаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Науырзым ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Н. Дехтярева
2018 жылғы "24" сәуір

О предоставлении в 2018 году мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Наурзумского района
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 24 апреля 2018 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2018 года № 7734. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2018 году специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Наурзумского района, подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Кузембаев
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Наурзумского района"
________________ Н. Дехтярева
"24" апреля 2018 года