Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 140 "Науырзым ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 214 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 тамызда № 8013 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 140 "Науырзым ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7450 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 492 195,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 237 356,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 849,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 500,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 2 248 490,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 527 508,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7 162,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 10 994,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 3 832,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42 475,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 475,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 994,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 832,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 313,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 10994,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
сандық білім беру инфрақұрылымын құру үшін 8 167,0 мың теңге сомасында;
IT сыныптардағы қосымша білім беретін педагогтардың жалақыларына 771,8 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 140 "О районном бюджете Наурзумского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 8 августа 2018 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 августа 2018 года № 8013. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 140 "О районном бюджете Наурзумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7450, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 492 195,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 237 356,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 849,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 248 490,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 527 508,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 162,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 994,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 832,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42 475,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 475,1 тысячи тенге:
поступление займов – 10 994,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 832,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 313,1 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 10944,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 8 167,0 тысяч тенге;
на заработную плату педагогам дополнительного образования IT классов в сумме 771,8 тысяч тенге;

білім беру ұйымының жоғары жылдамдық интернетке қосылуы үшін 327,0 мың теңге сомасында;
2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде қонысаударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін шығыстарды өтеуге 633,0 мың теңге сомасында;
2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсiпкерлiктi дамыту Бағдарламасы шеңберiнде еңбек нарығында сұранысқа ие жұмысшы кадрларды қажетті мамандықтар мен дағдыларды, мобильді орталықтарда кадрларды оқытуды қоса алғанда қысқа мерзiмдi кәсiби даярлауға 5979,0 мың теңге сомасында;
2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде халықты жұмыспен қамту саласындағы жеке жұмыспен қамту жекеше агенттіктерінің қызмет көрсету аутсорсингіне 1 096,0 мың теңге сомасында;
"Өлеңді-Буревестник" аудандық маңызы бар автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге 0-10 шақырымға 240 181,0 мың теңге сомасында;
әкімшілік шекараларды орнатуға және қазып салуға 3 010,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шаралар жүргізуге 4 565,0 мың теңге сомасында;
инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды пайдаға асыруға 3 168,0 мың теңге сомасында;
мүйізді ірі қара малының нодулярлы дерматитке қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 3 013,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Қосмағанбетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Науырзым ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дехтярева
2018 жылғы "8" тамыз
Мәслихаттың
2018 жылғы 8 тамыздағы
№ 214 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 140 шешіміне
1-қосымша
Науырзым ауданының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

на подключения организаций образования к высокоскоростному интернету в сумме 327,0 тысяч тенге;
на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 633,0 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 5 979,0 тысяч тенге;
на аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017- 2021 годы в сумме 1 096,0 тысяч тенге;
на средний ремонт участка автомобильной дороги районного значения "Уленды-Буревестник" 0-10 километров в сумме 240 181,0 тысяч тенге;
на установление и пропашку административных границ в сумме 3 010,0 тысяч тенге;
на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 4 565,0 тысяч тенге;
на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3 168,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 3 013,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т. Космаганбетов
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Наурзумского района"
________________ Н. Дехтярева
"8" августа 2018 года
Приложение
к решению маслихата
от 8 августа 2018 года № 214
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2017 года № 140
Бюджет Наурзумского района на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы