Бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 11 маусымдағы № 171 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 маусымда № 7911 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 704-бабы 3-тармағына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
аудандық мәслихат хатшысы К. Базарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қостанай ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ М. Бекпасов
"11" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ Қ. Жүнісов
"11" маусым 2018 жыл

О повышении ставок единого земельного налога
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 11 июня 2018 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 июня 2018 года № 7911
В соответствии с пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата К. Базарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Сарыкольскому
району Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
______________ М. Бекпасов
"11" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
Сарыкольского района
_______________ К. Жунусов
"11" июня 2018 года