Мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 134 "Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджетi туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 207 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қыркүйекте № 8053 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 134 "Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7483 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 144634,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 56783,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 87851,0 мың теңге;
2) шығындар – 144634,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы С. Дүтпаев
Аудандық мәслихат хатшысы К. Базарбаева
КЕЛІСІЛДІ
Сарыкөл ауданының
Сарыкөл кенті әкімінің
міндеттерін атқарушы
_________ Е. Ыбыраев
Мәслихаттың
2018 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 207 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 134 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2017 года № 134 "О бюджете поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 24 сентября 2018 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 сентября 2018 года № 8053
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 25 декабря 2017 года № 134 "О бюджете поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7483, опубликовано 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 144634,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 56783,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 87851,0 тысяча тенге;
2) затраты – 144634,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии С. Дутпаев
Секретарь районного маслихата К. Базарбаева
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима поселка Сарыколь
Сарыкольского района
_______________ Е. Ибраев
Приложение
к решению маслихата
от 24 сентября 2018 года № 207
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2017 года № 134
Бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы