Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджетi туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 224 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8222 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 241 841,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 54 362,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 187 479,8 мың теңге;
2) шығындар – 244 190,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О бюджете поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 28 декабря 2018 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8222. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 241 841,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 54 362,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 187 479,8 тысячи тенге;
2) затраты – 244 190,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 348,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2348,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 04.12.2019 № 301 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 99784,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 348,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 348,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 04.12.2019 № 301 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2019 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 99784,0 тысячи тенге.

3. 2019 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған Сарыкөл кенті бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 224 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2019 жылға арналған бюджеті

3. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2019 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Сарыколь на 2019 год, согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2018 года № 224
Бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2019 год

3500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3500,0
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 224 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған Сарыкөл кенті бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру

3500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3500,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 28 декабря 2018 года № 224
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета поселка Сарыколь на 2019
Наименование
Образование
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения