Мәслихаттың 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 199 "Таран аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 171 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 7571 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 199 "Таран аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4791 тіркелген, 2014 жылғы 12 маусымдағы "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы Н. Руднева
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков

О признании утратившим силу решения маслихата от 25 апреля 2014 года № 199 "Об утверждении регламента Тарановского районного маслихата"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 марта 2018 года № 7571
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 25 апреля 2014 года № 199 "Об утверждении регламента Тарановского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4791, опубликовано 12 июня 2014 года в районной газете "Маяк").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Руднева
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков